راه کارهای RFID

طراحی و هوشمندسازی


​​​​​​​​​​​​​​
با استفاده از راهکارهای هوشمند تیم ساروین، شما می‌توانید مدیریت اموال، اسناد، پرسنل، محصولات و.. را در سازمان، منزل، دفتر، شرکت، کارخانه و... با کمک فناوری های به روز از جمله RFID، بیکُن، بارکد و ... به راحتی در دست بگیرید و امنیت مورد نظر را برای اموال خود مانند تجهیزات الکترونیکی و دیجیتال، وسایل مهم، لپتاپ، دوربین، اسناد مهم و محرمانه، محصولات و تجهیزات موجود در انبار برقرار کنید.​​​​​​​

ساروین هوشمند راهکارهای نوآورانه، کارآمد و پایدار را که به چالش های آینده نیز پاسخ می دهند، توسعه می دهد.

انبارداری هوشمند

شما می‌توانید با استفاده از راهکارهای ارائه شده توسط تیم حرفه‌ای ساروین هوشمند، انبار خود را با کمک فناوری RFID به صورت کاملاً هوشمند مدیریت کنید.
مدیریت انبار شامل 6 فرایند ورود، جانمایی، انبارگردانی، کنترل موجودی، انتخاب و خروج کالا است و در نهایت و پس از خروج از انبار به بسته بندی و حمل و نقل می رسد.

با کمک هوشمندسازی این فرآیندها را به صورت بهینه و با صرف حداقل زمان و هزینه مدیریت کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه مطلب
انبارداری هوشمند، انبارداری هوشمند مبتنی بر RFID، هوشمندسازی، RFID

​اموال داری هوشمند

با استفاده از راهکارهای هوشمند تیم ساروین، شما می‌توانید مدیریت اموال خود در سازمان، منزل، دفتر، شرکت و... را به راحتی در دست بگیرید.
با کمک فناوری RFID، امنیت مورد نظر را برای اموال خود مانند تجهیزات الکترونیکی و دیجیتال، وسایل مهم، لپتاپ، دوربین و... برقرار کنید.
با استفاده از همین راهکارها می‌توان مدیریت، حفظ و نگهداری از اسناد را نیز انجام داد.

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه مطلب
اموال داری هوشمند، اموال داری هوشمند مبتنی بر RFID، هوشمندسازی، RFID

کنترل تردد هوشمند پرسنل

با استفاده از راهکارهای هوشمند مبتنی بر RFID تیم ساروین، شما می‌توانید تردد نیروی انسانی، پرسنل سازمانی، تردد خودروها، ورود و خروج افراد و خودرو، حضور و عدم حضور پرسنل در موقعیت مناسب، ترافیک نیرو در بخش‌های خاص، تجمع بیش از حد و... را کنترل و مدیریت کنید.
​​​​​​​

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه مطلب
کنترل تردد هوشمند پرسنل، فناوری RFID، هوشمندسازی، هوشمند سازی با RFID

خط تولید هوشمند

با استفاده از راهکارهای هوشمند مبتنی بر RFID تیم ساروین، شما می‌‌توانید شمارش قطعات تولید شده، ردگیری حمل و نقل، ردیابی، انبارداری و غیره را به صورت کاملاً هوشمند انجام دهید و به اطلاعاتی از قبیل اجناس در حال تولید، تعداد کالاهای تولید شده، افراد حاضر در شیفت، افراد فعال، میزان موجودی محصول در انبار، میزان موجودی مواد اولیه، میزان مصرف مواد اولیه، اطلاعات کامل خط تولید مانند زمان تولید هر محصول، بهره‌وری و... به صورت آنلاین و در لحظه دسترسی داشته باشید.
​​​​​​​​

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
خط تولید هوشمند، RFID، انبارداری هوشمند، هوشمند سازی
ادامه مطلب

بیمارستان هوشمند 

با استفاده از راهکارهای هوشمند مبتنی بر RFID تیم ساروین، شما می‌توانید بر اموال، پرسنل و بیماران حاضر در بیمارستان را به بهترین شکل کنترل داشته باشید.
 با اختصاص تگ های RFID به هر یک از اموال ارزشمند بیمارستان، هر پرسنل و هر بیمار، می‌توانید آن ها را رهگیری کنید، از ورود و خروج آنها به بخش های دارای محدودیت جلوگیری کنید و یا برای رسیدن به نقاط خاص راهنمایی کنید.​​​​​​​

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه مطلب
بیمارستان هوشمند-ار اف ای دی-RFID

گالری هوشمند طلا

با استفاده از راهکارهای هوشمند مبتنی بر RFID تیم ساروین، شما می‌توانید  گالری طلا و جواهر خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.
 با اختصاص تگ های RFID به هر قطعه طلا، می‌توانید از خروج غیرمجاز قطعات طلا و جواهر جلوگیری کنید، در لحظه از موجودی گالری یا بنکداری خود اطلاع داشته باشید و همچنین سرعت انبارگردانی های خود را به حداقل برسانید.​​​​​​​

ادامه مطلب
جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید

مدیریت هوشمند همایش ها

با استفاده از راهکارهای هوشمند مبتنی بر RFID تیم ساروین، شما می‌توانید  همایش‌های خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.
 با اختصاص تگ های RFID به هر نفر شرکت کننده، می‌توانید سیستم خوش‌آمد گویی خودکار داشته باشید، اطلاعاتی از بیشترین غرفه‌های بازدید شده به دست آورید و همچنین می‌توانید افراد حاضر در کنفرانس‌ها را رهگیری کنید و یا برای رسیدن به نقاط خاص راهنمایی کنید.​​​​​​​

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه مطلب
نمایشگاه هوشمند-هوشمندسازی سمینار-هوشمندسازی نمایشگاه
جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه مطلب

نگهداری و تعمیرات (نت) هوشمند

نت-تعمیرات و نگهداری-تعمیرات و نگهداری هوشمند-هوشمندسازی-تعمیرات ونگهداری با RFID-RFID-ار اف ای دی

با استفاده از راهکارهای هوشمند مبتنی بر RFID تیم ساروین، فرآیندها می توانند در بسیاری از جنبه­ های نگهداری برنامه بهبود یابد و کل روند نگهداری  می­تواند موثرتر شود.​​​​​​​
 تکنسین‌ها می توانند برای بهبود و ساده سازی روش‌های نگهداری پیشگیرانه و بازرسی‌های معمول تجهیزات، بینش قابل توجهی را با کمک RFID به دست آورند. علاوه بر این، دیجیتالی کردن کل فرآیند به شرکت اجازه می‌دهد تا اقدامات پیشگیرانه تعمیر و نگهداری در حالی که هزینه‌های کار به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد، به روز و در دسترس باشد.

پارکینگ هوشمند

با استفاده از راهکارهای تیم ساروین هوشمند، شما می‌توانید تمام عملیات ورود، خروج، هدایت، تراکم خودرو، جانمایی و پارک را در پارکینگ‌ها به صورت هوشمند مدیریت کنید.
همچنین می‌توانید با استفاده از تجهیزات RFID و امکانات به روز، انواع پارکینگ‌ها با کاربری و کاربردهای متفاوت را هوشمند کنید. این راهکارها برای انواع پارکینگ‌های خانگی، پارکینگ مجتمع‌های بزرگ، پارکینگ ساختمان‌های تجاری، پارکینگ‌های عمومی و... قابل پیاده سازی هستند.
 ​​​​​​​

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
پارکینگ هوشمند-فناوری RFID
ادامه مطلب

حمل و نقل هوشمند​​​​​​​

با استفاده از راهکارهای تیم ساروین هوشمند، شما می‌توانید تمام امور مربوط به جابه‌جایی کالا، وسایل نقلیه و... را تحت نظر بگیرید.
همچنین می‌توانید با استفاده از تجهیزات RFID تمامی بسته ها را پیگیری کنید و مانع از گم شدن احتمالی آن ها شوید.
​​​​​​​با کمک تجهیزات RFID تمامی سفارشات بصورت آنلاین ثبت و دریافت خواهد شد و تمامی اطلاعات از طریق پنل کاربری قابل دسترسی و پیگیری است.

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
حمل و نقل هوشمند-فناوری RFID
ادامه مطلب

سایر خدمات ما

با استفاده از راهکارهای RFID طراحی و ارائه شده توسط تیم ساروین، می‌توانید بسیاری از چالش‌ها و مسائل محیط کار، منزل و یا سازمان خود را برطرف نمایید.

مدیریت مجموعه آموزشی، آموزش هوشمند

مدیریت مجموعه‌های آموزشی

مدیریت فروشگاه، فروشگاه هوشمند

مدیریت فروشگاه

زنجیره تأمین، هوشمندسازی

مدیریت زنجیره تأمین

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید

به وبسایت گروه ساروین خوش آمدید

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید